Laserlampa Gnosjö Konstsmide Julmotiv LED
1 309 kr
1 149 krSpara 12 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Laserlampa från Gnosjö Konstsmide med röda och gröna laserstrålar med julmotiv, Ø10 cm. Lampan har en timer för fyra, sex eller åtta timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Laserlampa från Gnosjö Konstsmide med röda och gröna laserstrålar med julmotiv, Ø10 cm. Lampan har en timer för fyra, sex eller åtta timmar.
Inklusive transformator, fjärrkontroll och markspjut.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4531-590 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Dekorationsbelysning |
| Vikt | 0,65 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318304531599 |





