Ljusdekoration Star Trading Crown
Rek. pris 199 kr
fr.189 kr
Välj variant

Crown
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordsdekoration Star Trading Crown är en vacker inomhusdekoration i form av en krona. En dew drop-slinga är lindad runt formen med varmvita LED-ljuspunkter som drivs av batterier. Fin dekoration till jul och en magisk detalj till festdukningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Bordsdekoration Star Trading Crown är en vacker inomhusdekoration i form av en krona. En dew drop-slinga är lindad runt formen med varmvita LED-ljuspunkter som drivs av batterier. Fin dekoration till jul och en magisk detalj till festdukningen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Nickel, Silver |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 4,5 V |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Serie | Crown |
| Ström | 0,02 A |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 70, 120 st |
| Höjd | 95, 120 mm |
| Vikt | 0,09, 0,12 kg |
| Bredd | 170, 220 mm |
| Djup | 170, 220 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
