Ljusslang FlatSMDLED Star Trading 1440 LED
fr.1 289 kr
fr.1 098 krFrån 14 %Kampanj
Välj variant

1440 LED
1 098 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Platt ljusslang för utomhusbruk, 15m med 1440 ljuspunkter. Ger ett härligt sken, 20 st fästen med skruvar medföljer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Platt ljusslang för utomhusbruk, 15m med 1440 ljuspunkter. Ger ett härligt sken, 20 st fästen med skruvar medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Transparent |
| Effekt | 22,7 W |
| Kabellängd | 500 m |
| Diameter | 15000 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 22,7 W |
| Serie | FlatSMDLED |
| Antal Ljuskällor | 1440 st |
| Typ | Ljusslang |
| Vikt | 1,485 kg |
| Bredd | 15000 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Djup | 10, 12 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 5, 5,5 mm |
| Ljustemperatur | 3100 K |
| Ljusflöde | 2193, 2778 lumen |
