Ljusslang FlatSMDLED Star Trading 480 LED
fr.479 kr
fr.420 krFrån 11 %Kampanj
Välj variant

480 LED
420 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Platt ljusslang för utomhusbruk, 5m med 480 varmvita ljuspunkter. Ger ett härligt sken, 10 st fästen med skruvar medföljer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Platt ljusslang för utomhusbruk, 5m med 480 varmvita ljuspunkter. Ger ett härligt sken, 10 st fästen med skruvar medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Blå, Grön, Kallvit, Multi, Rosa, Röd, Varmvit |
| Effekt | 8,3 W |
| Typ | Ljusslang |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 480 st |
| Höjd | 5,5 mm |
| Vikt | 0,55 kg |
| Kabellängd | 500 m |
| Bredd | 5000 mm |
| Serie | FlatSMDLED |
| Djup | 12 mm |
| Effekt/prestanda | 8,3 W |
| Diameter | 5000 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Energieffektivitet | E |
| Ljustemperatur | 3100 K |
| Ljusflöde | 1061 lumen |

