Ljusslang FlatSMDLED Star Trading 960 LED
Rek. pris 839 kr
fr.775 kr
fr.460 krFrån 37 %Kampanj
Välj variant

960 LED
460 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Platt ljusslang för utomhusbruk, 10m med 960 ljuspunkter. Ger ett härligt sken, 15st fästen med skruvar medföljer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Platt ljusslang för utomhusbruk, 10m med 960 ljuspunkter. Ger ett härligt sken, 15st fästen med skruvar medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Kallvit, Varmvit |
| Effekt/prestanda | 13,5 W |
| Kabellängd | 500 m |
| Djup | 12 mm |
| Diameter | 10000 mm |
| Höjd | 5,5 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | FlatSMDLED |
| Antal Ljuskällor | 960 st |
| Produkttyp | Ljusslang |
| Vikt | 0,99 kg |
| Bredd | 10000 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Energieffektivitet | E |
| Ljustemperatur | 3100 K |
| Ljusflöde | 1808 lumen |
