Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 10L Garnbollar LED
fr.74 kr
Se priset!
Välj variant

10L Garnbollar LED
74 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med garnbollar, varmvita LED-ljus och timer på sex timmar.
Recensioner
Eva NVerifierad köpare
för 5 månader sedanDe är fina men blev överraskad för jag hade läst på för dåligt och inte förstått att de var batteridrivna
+ Julstämning
- Batteridrivna
LouiseVerifierad köpare
för 1 år sedanJättenöjd med de urgulliga, rosa/vita/ljusrosa bollarna,,,,synd bara att jag missade att de är batteridrivna,,,,,köpt förut, de var eldrivna,,,mitt fel så klart att jag inte uppmärksammade detta, men HELT NÖJD TROTS DETTA MED PRODUKTEN😍😍😍😍
Margaretha EVerifierad köpare
för 4 år sedantoppen fin röd färg
SammyVerifierad köpare
för 5 år sedanVäldigt fint sken och mycket bra att den automatiskt slår av och på under sex timmar per dag. Den kunde ha haft utrymme för ytterligare ett eller ett par batterier så att batteritiden blev bättre. På det hela taget en utmärkt produkt.
+ Skenet, och automatiken på 6 timmar per dag
- Batteritiden kunde ha varit ännu bättre
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Flerfärgad, Röd, Vit/Grå/Svart, Vit/Röd/Rosa |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Längd | 1,8 m |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Vikt | 0,216 kg |
| Kabellängd | 0,3, 3 m |
| Ljustemperatur | 2500-2700K K |
| Spänning | 230 V |
| Sensor | Nej |

