Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Bollar 16
Rek. pris 249 kr
fr.190 kr
Se priset!
Välj variant

Bollar 16
190 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 16 st bollar med varmvit LED-belysning. Slingan är 6 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 16 st bollar med varmvit LED-belysning. Slingan är 6 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Recensioner
Stefan Verifierad köpare
för 2 år sedanEffektfull över förväntan
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Längd | 3 m |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | A |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
