Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Cluster IP44
fr.419 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Cluster IP44
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med LED-ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber, Varmvit |
| Effekt/prestanda | 6, 9, 12 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 30 V |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Cluster |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 13,8, 8,78, 32,98, 43,98 m |
| Antal Ljuskällor | 400, 600, 1500, 2000 st |
| Energieffektivitet | E, F |
| Vikt | 1,4, 1,7, 0,42, 0,59 kg |
| Energiförbrukning | 7 kWh/1000h |
| Ljustemperatur | 2100 K |

