Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Frostad Topp 6,93 mFlerfärgad/Transparent
Rek. pris 209 kr
176 kr
Se priset!

Frostad Topp 6,93 m
Flerfärgad/Transparent
176 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 100 st varmvita LED-lampor med frostad topp. Slingan är 6,93 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 100 st varmvita LED-lampor med frostad topp. Slingan är 6,93 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6344-523 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,035 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Längd | 6,93 m |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | A |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3 m |
| EAN-nr | 7318303445231 |
