Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Frostade 31V 50 LED
Rek. pris 219 kr
fr.147 kr
Se priset!
Välj variant

Frostade 31V 50 LED
147 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 50 frostade LED-ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber, Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,65 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Längd | 4900 mm |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Spänning | 31 V |
| Energieffektivitet | E |
| Vikt | 0,173 kg |
| Användningsområde | Utomhus |
| Längd | 4,9 m |
| Kabellängd | 4,9 m |
| Energiförbrukning | 1 kWh/1000h |
| Dimbar | Ja |
| Ljustemperatur | 2100-2200, 2800-3000 K |
| Energiförbrukning | 1 kWh/år |

