Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Kräftor LED Batteridriven
Rek. pris 369 kr
300 kr
Se priset!

Kräftor LED Batteridriven
300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Minislinga från Gnosjö Konstsmide med åtta st röda kräftor med varmvita LED-ljus. Ljusslingan har transparent kabel.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Minislinga från Gnosjö Konstsmide med åtta st röda kräftor med varmvita LED-ljus. Ljusslingan har transparent kabel.
Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1445-553 |
| Färg | Röd |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Längd | 7 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,5 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318304455536 |

