Ljusslinga Gnosjö Konstsmide LED 1,33 m
Rek. pris 119 kr
fr.105 kr
Se priset!
Välj variant

LED 1,33 m
105 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 20 st varmvita LED-lampor. Slingan är 4,33 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 20 st varmvita LED-lampor. Slingan är 4,33 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Recensioner
Stefan SVerifierad köpare
för 5 år sedanSupernöjd, STORT TACK!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Flerfärgad, Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | A |
| Användningsområde | Inomhus |
| Längd | 1,33 m |
| Sensor | Nej |
| Kabelfärg | Grön, Transparent |
| Dimbar | Nej, Ja |
