Ljusslinga Gnosjö Konstsmide LED Cherry
fr.89 kr
Välj variant

LED Cherry
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med runda cherry LED-ljus och timer på sex timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Flerfärgad, Röd, Varmvit, Vit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Längd | 1,52 m |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Vikt | 0,05 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |

