Ljusstake PR Home Notice 40 cmAntikmässing
449 kr

Notice 40 cm
Antikmässing
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Notice 4-armad ljusstake i metall har en tuff och industriell look. Kombinera med 4xE27 ljuskällor. Svart textilsladd med dimmer.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Notice 4-armad ljusstake i metall har en tuff och industriell look. Kombinera med 4xE27 ljuskällor. Svart textilsladd med dimmer.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 934002 |
| Färg | Mässing |
| Sockel | E27 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 200 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 2,7 kg |
| Bredd | 400 mm |
| Serie | Notice |
| Djup | 110 mm |
| EAN-nr | 7330976051694 |
