Ljusstake Star Trading Abbe
Rek. pris 279 kr
fr.269 kr
Se priset!
Välj variant

Abbe
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
ABBE vit BO
Batteridriven bågformad adventsljusstake tillverkad i trä. Ljusstaken är liten och nätt och därför lättplacerad i både fönster och på skänk. LED lampor som lyser fint och skapar julkänsla i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Rød, Röd/Vit, Vit/Vit |
| Sockel | Fast, Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 45 mm |
| Diameter | 460 mm |
| Höjd | 320 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Wood,Plastic |
| Serie | ABBE |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Bredd | 460 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Produkttyp | Adventstake, Ljusstake |
| Vikt | 0,52 kg |
| Diameter | 140, 175 cm |

