Ljusstake Star Trading Julia Lucia
Rek. pris 349 kr
239 kr
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
54 kr
Julia Lucia
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vit träljusstake med 5 ljuskällor. Ljusstaken är fint dekorerad med Lucia och hennes vänner. Lyser upp fint i rummet och skapar en mysig julstämning med ljus.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit träljusstake med 5 ljuskällor. Ljusstaken är fint dekorerad med Lucia och hennes vänner. Lyser upp fint i rummet och skapar en mysig julstämning med ljus.
Recensioner
Carina TVerifierad köpare
för 4 veckor sedanFin ljusstake till ett bra pris och snabb leverans!
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 271-28 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Ström | 55 mA |
| Djup | 5,5 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Trä |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Driftkälla | El |
| Serie | Julia |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Typ | Ljusstake |
| Bredd | 28 mm |
| EAN-nr | 7391482043894 |

