Ljusstake Star Trading Trapp 7-armad Adventsljusstake
fr.429 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Trapp 7-armad Adventsljusstake
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 7 ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 212-01-1S |
| Färg | Brun, Grey, White |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Trapp |
| Typ | Ljusstake |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 90 mm |
| Diameter | 340 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 540 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Bredd | 340 mm |
| Kabellängd | 1,8, 18 m |
| Diameter | 160 cm |

