Ljusträd Gnosjö Konstsmide Kvist H100
fr.253 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Kvist H100
253 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationskvist från Gnosjö Konstsmide med 32 st amberfärgade LED-lampor. Ansluningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationskvist från Gnosjö Konstsmide med 32 st amberfärgade LED-lampor. Ansluningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Recensioner
VikVerifierad köpare
för 4 månader sedanBeställde hem vad jag trodde var en låg (50cm) och två högre (100cm) kvistar. Det visade sig att alla var samma storlek och att den som jag trodde var låg lyste med fast vitare sken. De två andra pulserade med varmare sken, men en av dem lyser inte alls. De som lyser är fina men passar inte ihop eftersom det är olika färg och den ena pulserar.
+ Fint ljus
- En lyser inte
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Brun, Vit |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusträd |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 1000 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 450 mm |
| Djup | 450 mm |
