Ljusträd Star Trading Firework Outdoor 3 stVarmvit
Rek. pris 409 kr
379 kr
297 krSpara 22 %Kampanj

Firework Outdoor 3 st
Varmvit
297 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utomhusdekoration Firework från Star Trading. Avsedd för utomhusbruk. Lys upp trädgården med dessa stämningsfulla dekorationer. 3 st pinnar med 1 meter kabel mellan varje pinne.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration Firework från Star Trading. Avsedd för utomhusbruk. Lys upp trädgården med dessa stämningsfulla dekorationer. 3 st pinnar med 1 meter kabel mellan varje pinne.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 860-36-1 |
| Färg | Varmvit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Utförande | Varmvit |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusträd |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 180 st |
| Höjd | 650 mm |
| Spänning | 3,2 V |
| Vikt | 0,3505 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 2000 mm |
| Serie | Firework |
| Ström | 0,02 A |
| Djup | 270 mm |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 55 lumen |
| EAN-nr | 7391482045843 |

