Ljusträd Star Trading Firework Outdoor
fr.123 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Firework Outdoor
123 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utomhusdekoration Firework från Star Trading. Avsedd för utomhusbruk. Lys upp trädgården med dessa stämningsfulla dekorationer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration Firework från Star Trading. Avsedd för utomhusbruk. Lys upp trädgården med dessa stämningsfulla dekorationer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Multi, Nickel |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusträd |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 160 st |
| Höjd | 1100 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 360 mm |
| Serie | Firework |
| Djup | 360 mm |
| Utförande | Daylight, Multi |
