Ljusträd Star Trading Firework OutdoorDaylight
Rek. pris 309 kr
196 kr
123 krSpara 37 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Nickel

Firework Outdoor
Daylight
123 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utomhusdekoration Firework från Star Trading. Avsedd för utomhusbruk. Lys upp trädgården med dessa stämningsfulla dekorationer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration Firework från Star Trading. Avsedd för utomhusbruk. Lys upp trädgården med dessa stämningsfulla dekorationer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 860-35 |
| Färg | Nickel |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Utförande | Daylight |
| Höjd | 1100 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Bredd | 360 mm |
| Djup | 360 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusträd |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 160 st |
| Serie | Firework |
| EAN-nr | 7391482035653 |


