Ljusträd Star Trading Snowfrost Tree IndoorHöjd: 1500 mm
Rek. pris 559 kr
529 kr
498 krSänkt pris!

Snowfrost Tree Indoor
Höjd: 1500 mm
498 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsträd Star Trading Snowfrost Tree Indoor är ett dekorationsträd för inomhusbruk. Den har en brun stam med snöeffekt på grenarna samt LED-ljus med vackert varmvitt sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorationsträd Star Trading Snowfrost Tree Indoor är ett dekorationsträd för inomhusbruk. Den har en brun stam med snöeffekt på grenarna samt LED-ljus med vackert varmvitt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 584-71 |
| Färg | Brun |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusträd |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 63 st |
| Höjd | 1500 mm |
| Spänning | 5 V |
| Vikt | 1 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 580 mm |
| Serie | Snowfrost Tree |
| Ström | 0,02 A |
| Djup | 580 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 80 lumen |
| EAN-nr | 7391482051677 |

