Ljusträd Star Trading Tobby Tree
Rek. pris 749 kr
fr.709 kr
fr.498 krFrån 25 %Kampanj
Välj variant

Tobby Tree
498 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant dekorationsträd med 122 LED-ljuskällor som ger ett härligt sken. Vacker dekoration att inreda med i hemmet eller på uteplatsen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Elegant dekorationsträd med 122 LED-ljuskällor som ger ett härligt sken. Vacker dekoration att inreda med i hemmet eller på uteplatsen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Brun |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,066 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusträd |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Tobby Tree |
| Effekt/prestanda | 0,066 W |
| Antal Ljuskällor | 122, 196 st |
| Höjd | 120, 150 mm |
| Bredd | 60, 70 mm |
| Djup | 60, 70 mm |
| Ljusflöde | 210, 267 lumen |

