Metalldekoration Gnosjö Konstsmide Kon 265 LED
2 149 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Färgsprakande metallgran med toppstjärna. 15 slingor med 265 RGB-färgade LED soch multifunktion. Svart kabel inklusive 5V transformator och fjärrkontroll. Fjärrkontrollen drivs med 1 st 3V batteri (ingår ej). Höjd 191 cm, bredd 78 cm. Godkänd för utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Färgsprakande metallgran med toppstjärna. 15 slingor med 265 RGB-färgade LED soch multifunktion. Svart kabel inklusive 5V transformator och fjärrkontroll. Fjärrkontrollen drivs med 1 st 3V batteri (ingår ej). Höjd 191 cm, bredd 78 cm. Godkänd för utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4790-500 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 7,95 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 5 V |
| Djup | 780 mm |
| Höjd | 1910 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 265 st |
| Produkttyp | Metalldekoration |
| Bredd | 780 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 6 lumen |
| EAN-nr | 7318304790507 |



