Metallgran Gnosjö Konstsmide H110 Svart
929 kr

H110 Svart
929 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Svart metallgran från Gnosjö Konstsmide med 82 st amberfärgade micro-LED.
Recensioner
Monica KVerifierad köpare
för 2 år sedanGranen var precis som jag hade tänkt mig och den pryder sin plats.
+ Jätte fin produkt.
- Finns ingen
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1791-787 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 0,02 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Typ | Juldekoration |
| Kabellängd | 3 m |
| Djup | 190 mm |
| Höjd | 1100 mm |
| Bredd | 550 mm |
| EAN-nr | 7318307917871 |


