Mini Adventsstjärna Star Trading Alice Moravian Star Batteridriven
99 kr
Förväntas åter i lager 2026-08-10
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridriven mini 3D stjärna för utomhusbruk och inomhusbruk. Lyser med varmvitt sken från den inkluderande LED lampan. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när stjärnan skall lysa. Lyser stämningsfullt i trädgården och ger en härlig jul och vinterkänsla både inne och ute.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven mini 3D stjärna för utomhusbruk och inomhusbruk. Lyser med varmvitt sken från den inkluderande LED lampan. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när stjärnan skall lysa. Lyser stämningsfullt i trädgården och ger en härlig jul och vinterkänsla både inne och ute.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 505-13 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 100 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Bredd | 100 mm |
| Serie | Alice |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482076205 |


