Minislinga Gnosjö Konstsmide LED Dubbelledad
Rek. pris 129 kr
fr.99 kr
Se priset!
Välj variant

LED Dubbelledad
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dubbelledad minislinga från Gnosjö Konstsmide med tio st LED-ljus. Inkusive transformator.
Recensioner
GunnarVerifierad köpare
för 5 månader sedanSlingan motsvarade förväntningarna
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber, Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,06, 0,045 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 24 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3 m |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Längd | 0,63 m |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Vikt | 0,25 kg |

