Panorama Star Trading Winterville hus släd
Rek. pris 519 kr
299 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Winterville hus släd
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En härlig juldekoraion med snögubben som ser ut över de skridskoåkande barnen och tomten med sin släde och renar. Huset har fina lyktor som lyser. Alltihop ger en fantastisk julkänsla. Staden har en roterande skridskobana, tomte med släde och renar som roterar och om man vill spelar byn 8 olika julsånger. Dekorera med till advent och jul, passar både barnrummet och på en byrå i hallen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En härlig juldekoraion med snögubben som ser ut över de skridskoåkande barnen och tomten med sin släde och renar. Huset har fina lyktor som lyser. Alltihop ger en fantastisk julkänsla. Staden har en roterande skridskobana, tomte med släde och renar som roterar och om man vill spelar byn 8 olika julsånger. Dekorera med till advent och jul, passar både barnrummet och på en byrå i hallen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-47 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Winterville |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,47 kg |
| Bredd | 235 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058881 |

