Pappersstjärna Star Trading Classic
fr.224 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Classic
224 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorativ adventsstjärna i papper, stansat hålmönster som släpper igenom ett stämningsfullt ljus. Sladdställ med E14-lamphållare ingår. Dekorera till advent och jul, passar utmärkt i ett förnster eller mot en vägg för den perfekta julkänslan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ adventsstjärna i papper, stansat hålmönster som släpper igenom ett stämningsfullt ljus. Sladdställ med E14-lamphållare ingår. Dekorera till advent och jul, passar utmärkt i ett förnster eller mot en vägg för den perfekta julkänslan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Guld, Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 420 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,25 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Bredd | 450 mm |
| Serie | Classic |
| Djup | 145 mm |


