Pappersstjärna Star Trading DIS 60 Vit Julstjärna för Fönster
Rek. pris 419 kr
399 kr
374 krSänkt pris!

DIS 60 Vit Julstjärna för Fönster
374 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker, semitransparent pappersstjärna. Härlig dekoration till jul för att skapa den bästa julstämningen både i fönster och mot en vägg. Köp till ett sladdställ och en ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker, semitransparent pappersstjärna. Härlig dekoration till jul för att skapa den bästa julstämningen både i fönster och mot en vägg. Köp till ett sladdställ och en ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Denna pappersstjärna från Star Trading är mer än bara en juldekoration. Dess semitransparenta design och vit färg gör den till en stilfull inredningsdetalj som kan användas året runt. Den kan hängas i barnrummet för att skapa en mysig atmosfär eller i vardagsrummet för att ge en extra touch av elegans. Med sina 60 cm i diameter blir den ett iögonfallande inslag i vilket rum som helst. Dessutom är den tillverkad av hållbart papper, vilket gör den till ett miljövänligt val. Observera att ljuskälla och sladdställ säljs separat.
Fördelar: Pappersstjärna Star Trading DIS 60 Vit Julstjärna för Fönster
- Lätt att hänga upp
- Tillverkad av hållbart papper
- Lämplig för olika rum
Fördelar: Pappersstjärna Star Trading DIS 60 Vit Julstjärna för Fönster
- Lätt att hänga upp
- Tillverkad av hållbart papper
- Lämplig för olika rum
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-46 |
| Färg | Vit |
| Djup | 170 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Serie | Dis |
| Typ | Pappersstjärna |
| Vikt | 0,33 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482057617 |



