Pappersstjärna Star Trading Plain 45 cm
fr.69 kr
Välj variant

Plain 45 cm
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Beige adventsstjärna gjord av FSC papper. Ger ett stilrent och modernt intryck. Häng upp stjärnan i ditt fönster eller luta den mot en vägg för att skapa den perfekta julstämningen. Mixa och matchas gärna ihop med våra andra modeller i samma fina papper. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Beige adventsstjärna gjord av FSC papper. Ger ett stilrent och modernt intryck. Häng upp stjärnan i ditt fönster eller luta den mot en vägg för att skapa den perfekta julstämningen. Mixa och matchas gärna ihop med våra andra modeller i samma fina papper. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Vit |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Plain |
| Typ | Pappersstjärna |
| Bredd | 450 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
