Plaststjärna Gnosjö Konstsmide 3-DRöd, Ø600 mm
Rek. pris 659 kr
581 kr
Se priset!

3-D
Röd, Ø600 mm
581 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Plaststjärna Gnosjö Konstsmide 3-D är en stämningsfull julstjärna i 3d-design. Den är tillverkad av plast och det medföljer sladdställ.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Plaststjärna Gnosjö Konstsmide 3-D är en stämningsfull julstjärna i 3d-design. Den är tillverkad av plast och det medföljer sladdställ.
Recensioner
ÅkeVerifierad köpare
för 4 månader sedanHade beställt gul men fick röd för att den gula tydligen var slut. Fick inget besked om det utan det kom en röd
+ Ser bra ut i kartongen
- Fel färg, hade beställt gul, fick röd
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5970-550 |
| Färg | Röd |
| Sockel | G4 |
| Effekt/prestanda | 3,6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Adventsstjärna |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 12 V |
| Energiförbrukning | 2 kWh/år |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 470 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Vikt | 0,383 kg |
| Längd | 5 m |
| Bredd | 600 mm |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Energiförbrukning | 2 kWh/1000h |
| Djup | 600 mm |
| Diameter | 600 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318305970557 |
