Siluett Star Trading Flower Snowflake 144L
Rek. pris 619 kr
359 kr
Se priset!

Flower Snowflake 144L
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hängande utomhusdekoration i form av en snöstjärna med härligt varmvitt ljussken, skapar en fin stämning i trädgården. 144 ljuspunkter med IP44 transformator för utomhusbruk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Hängande utomhusdekoration i form av en snöstjärna med härligt varmvitt ljussken, skapar en fin stämning i trädgården. 144 ljuspunkter med IP44 transformator för utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 475-22 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 2,4 W |
| Ström | 600 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 144 st |
| Höjd | 600 mm |
| Vikt | 0,74 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Flower |
| Ljustemperatur | 2600 K |
| Djup | 50 mm |
| Effekt/prestanda | 2,4 W |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 175 lumen |
| EAN-nr | 7391482059635 |

