Siluett Star Trading Neon Angel Batteridriven Utomhusdekoration LED
Rek. pris 229 kr
169 kr

Neon Angel Batteridriven Utomhusdekoration LED
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridriven utomhusdekoration med LED ljus och chaser box. Perfekt dekoration för att lysa upp i mörkret och skapa en härlig atmosfär.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven utomhusdekoration med LED ljus och chaser box. Perfekt dekoration för att lysa upp i mörkret och skapa en härlig atmosfär.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 857-09 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Siluett |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 102 st |
| Höjd | 650 mm |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Bredd | 235 mm |
| Serie | NeonAngel |
| Ljustemperatur | 7000 K |
| Djup | 15 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482061683 |

