Siluett Star Trading NeonSnowflake Batteridriven Utomhusdekoration LED
Rek. pris 229 kr
169 kr

NeonSnowflake Batteridriven Utomhusdekoration LED
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridriven utomhusdekoration med LED ljus och chaser box. Perfekt dekoration för att lysa upp i mörkret och skapa en härlig atmosfär.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven utomhusdekoration med LED ljus och chaser box. Perfekt dekoration för att lysa upp i mörkret och skapa en härlig atmosfär.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 857-08 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Siluett |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 117 st |
| Höjd | 600 mm |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Bredd | 280 mm |
| Serie | NeonSnowflake |
| Ljustemperatur | 7000 K |
| Djup | 15 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482061676 |

