Sladdställ DCL Star Trading Basic DCL
Rek. pris 159 kr
139 kr
Se priset!

Basic DCL
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Komplett sladdställ med DCL takplugg, sladden är 1,5m och kan regleras kortare efter behov. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Kan användas till pappersstjärnor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Komplett sladdställ med DCL takplugg, sladden är 1,5m och kan regleras kortare efter behov. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Kan användas till pappersstjärnor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 292-01 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 0 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Sladdställ DCL |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Material | Plast |
| Bredd | 150 mm |
| Serie | Basic DCL |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 6 mm |
| Djup | 3,5 mm |
| EAN-nr | 7391482043818 |
