Sladdställ Gnosjö Konstsmide E27
Rek. pris 179 kr
fr.176 kr
Se priset!
Välj variant

E27
176 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Sladdställ på 5 m med strömbrytare från Gnosjö Konstsmide. Sockel E27.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart/Vit, Vit |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Kabellängd | 5 m |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Tillbehör ljusslinga |
| Vikt | 0,25 kg |
| Längd | 5 m |
| Dimbar | Nej, Ja |
| Sensor | Nej |

