Snöflinga Star Trading Antarctica
fr.349 kr
fr.299 krSpara 14 %Kampanj
Välj variant

Antarctica
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hängande snöflinga. Avsedd för utomhusbruk. Vacker dekoration att hänga i trädgården. Snöflingan ger ifrån sig ett fint sken och skapar en härlig stämning i mörkret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Hängande snöflinga. Avsedd för utomhusbruk. Vacker dekoration att hänga i trädgården. Snöflingan ger ifrån sig ett fint sken och skapar en härlig stämning i mörkret.
Recensioner
Bengt BVerifierad köpare
för 4 månader sedanTrevlig och prisvärd
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Kallvit, Varmvit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,066 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 24 st |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Serie | Antarctica |
| Vikt | 0,41, 0,45 kg |
| Ljusflöde | 215 lumen, 58 lumen |
