Snöflinga Star Trading Icy 582-12
Rek. pris 559 kr
494 kr
Se priset!

Icy 582-12
494 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Söt dekorationsfigur i form av en snöflinga. Dekorationen är 45 cm hög. Fin dekoration som ger en mysig belysning inomhus.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Söt dekorationsfigur i form av en snöflinga. Dekorationen är 45 cm hög. Fin dekoration som ger en mysig belysning inomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 582-12 |
| Färg | Transparent |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Typ | Juldekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Höjd | 450 mm |
| Vikt | 0,46 kg |
| Bredd | 400 mm |
| Serie | Icy |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Ljusflöde | 34 lumen |
| EAN-nr | 7391482015907 |

