Snöglob Star Trading Vinter Jultomte
Rek. pris 359 kr
339 kr
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
54 kr
Vinter Jultomte
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glittrande vattenfylld bronsfärgad lykta med Jultomten som spelar fiol inuti. Glitter vätskan är i rörelse när produkten är påslagen, lyser fint. Placera på ett bord eller en hylla för en härligjulstämmning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Glittrande vattenfylld bronsfärgad lykta med Jultomten som spelar fiol inuti. Glitter vätskan är i rörelse när produkten är påslagen, lyser fint. Placera på ett bord eller en hylla för en härligjulstämmning.
Recensioner
Lena DVerifierad köpare
för 3 månader sedanVäldigt fin produkt. Den var ännu finare i verkligheten.
+ Stor mysfaktor!!
- Vet ej.
ThomasVerifierad köpare
för 4 månader sedanVäldigt charmig. Uppskattas av både barn och vuxna. Ser ut att vara av metall men det är nog plast. Litet minus för att det bara är batterier som gäller. Det hade varit trevligt med usb-anslutning. Man får köra med laddningsbara batterier helt enkelt.
+ Tung och snygg
- Äter batterier
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 991-84 |
| Färg | Brons |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 8 mm |
| Höjd | 21 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Vinter |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Bredd | 13 mm |
| EAN-nr | 7391482044648 |

