Snöglob Star Trading Vinter Lantern
Rek. pris 349 kr
339 kr
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
54 kr
Vinter Lantern
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inomhusdekoration Star Trading Vinter Lantern är en glittrande, vattenfylld lykta med snögubben och hans vänner inuti. Glittervätskan är i rörelse när produkten är påslagen och den lyser fint. Placera den på ett bord eller en hylla för en härlig julstämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Inomhusdekoration Star Trading Vinter Lantern är en glittrande, vattenfylld lykta med snögubben och hans vänner inuti. Glittervätskan är i rörelse när produkten är påslagen och den lyser fint. Placera den på ett bord eller en hylla för en härlig julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 991-89 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Ström | 0,02 A |
| Spänning | 4,5 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 230 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Vinter |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Vikt | 1,044 kg |
| Bredd | 105 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482051004 |


