Snöglob Star Trading Winterville Globe
Rek. pris 239 kr
229 kr
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
54 kr
Winterville Globe
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Panorama Star Trading Winterville Globe är en snöglob av glas. I globen finns en gran och utanför står tomten och pratar med tomtenissen. Skaka globen och snön faller vackert. Små LED-lampor lyser upp dekorationen. Den drivs av batterier. Placera den i en hylla eller på en bänk för att få en härlig julstämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Panorama Star Trading Winterville Globe är en snöglob av glas. I globen finns en gran och utanför står tomten och pratar med tomtenissen. Skaka globen och snön faller vackert. Små LED-lampor lyser upp dekorationen. Den drivs av batterier. Placera den i en hylla eller på en bänk för att få en härlig julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-44 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Ström | 0,02 A |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Winterville |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Produkttyp | Julby |
| Vikt | 0,43 kg |
| Bredd | 120 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482051356 |

