Stjärna Gnosjö Konstsmide Adventsljus Stående Dekoration LED
fr.859 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Stjärna på fot är en unik och elegant bordsdekoration som sprider magi och julstämning i hemmet. Stjärnan kan placeras i olika positioner på sin stilrena fot och blir snabbt ett blickfång på bordet, hyllan eller fönsterbrädan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Stjärna på fot är en unik och elegant bordsdekoration som sprider magi och julstämning i hemmet. Stjärnan kan placeras i olika positioner på sin stilrena fot och blir snabbt ett blickfång på bordet, hyllan eller fönsterbrädan.
Tillverkad i metall och prydd med gnistrande amberfärgade LED-lampor skapar den ett varmt och inbjudande sken som förhöjer atmosfären i varje rum. Drivs enkelt via USB, vilket gör den både flexibel och lättplacerad utan krångel med sladdar.
Egenskaper:
- Gnistrande amberfärgade LED-lampor som sprider ett varmt, magiskt sken
- Svart metall med stilren fot – flexibel placering
- Drivs via USB för enkel användning
Låt denna stjärna bli en del av dina juldekorationer och skapa en elegant, ljusfylld atmosfär som sprider värme och stämning i hemmet.
Egenskaper:
- Gnistrande amberfärgade LED-lampor som sprider ett varmt, magiskt sken
- Svart metall med stilren fot – flexibel placering
- Drivs via USB för enkel användning
Låt denna stjärna bli en del av dina juldekorationer och skapa en elegant, ljusfylld atmosfär som sprider värme och stämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Guld, Svart |
| Sockel | NA |
| Effekt/prestanda | 1,5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 40 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 550 mm |
| Ljustemperatur | 2200 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Produkttyp | Stjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 550 mm |
| Dimbar | Nej |
