Stjärna Star Trading Cotton Kotte
fr.189 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Cotton Kotte
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna med FSC®-märkning. Den klassisk adventsstjärna har ett fint vintrigt mönster i grönt med kottar och granbarr. Dekorera till advent och den ger en härlig julstämning. Köp till sladdställ och ljuskälla för att få ljus i stjärnan
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna med FSC®-märkning. Den klassisk adventsstjärna har ett fint vintrigt mönster i grönt med kottar och granbarr. Dekorera till advent och den ger en härlig julstämning. Köp till sladdställ och ljuskälla för att få ljus i stjärnan
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grön, Röd |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Höjd | 600 mm |
| Vikt | 0,11 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Cotton |
| Djup | 160 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
