Stjärna Star Trading Cotton KotteBeige/Grön
209 kr
Vald variant
Färg:
Grön

Cotton Kotte
Beige/Grön
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna med FSC®-märkning. Den klassisk adventsstjärna har ett fint vintrigt mönster i grönt med kottar och granbarr. Dekorera till advent och den ger en härlig julstämning. Köp till sladdställ och ljuskälla för att få ljus i stjärnan
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna med FSC®-märkning. Den klassisk adventsstjärna har ett fint vintrigt mönster i grönt med kottar och granbarr. Dekorera till advent och den ger en härlig julstämning. Köp till sladdställ och ljuskälla för att få ljus i stjärnan
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-83 |
| Färg | Grön |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 600 mm |
| Vikt | 0,11 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 160 mm |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Serie | Cotton |
| EAN-nr | 7391482075666 |


