Stjärna Star Trading DIS 3-Lager 50
Rek. pris 319 kr
227 kr
Se priset!

DIS 3-Lager 50
227 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker, semitransparent pappersstjärna. Härlig dekoration till jul för att skapa den bästa julstämningen både i fönster och mot en vägg. Köp till ett sladdställ och en ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker, semitransparent pappersstjärna. Härlig dekoration till jul för att skapa den bästa julstämningen både i fönster och mot en vägg. Köp till ett sladdställ och en ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-47 |
| Färg | Vit |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 500 mm |
| Serie | Dis |
| Höjd | 500 mm |
| Djup | 170 mm |
| Vikt | 0,25 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482057624 |



