Stjärna Star Trading DIS 40 cm
Rek. pris 289 kr
fr.255 kr
Se priset!
Välj variant

DIS 40 cm
255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ pappersstjärna i semitransparent papper som ger ett sprött och vackert intryck.
Recensioner
Ingela WVerifierad köpare
för 4 månader sedanOtroligt fin och prisvärd! Stabil och lättmonterad.
AnneVerifierad köpare
för 4 månader sedanSuperfin. En mindre storlek om man som jag föredrar det, då har man faktiskt möjlighet att se ut genom fönstret också :)
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grön, Röd, Vit |
| Djup | 170 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Serie | Dis |
| Typ | Pappersstjärna |
| Vikt | 0,19 kg |
| Bredd | 400 mm |
| Sensor | Nej |


