Stjärna Star Trading DIS 50 cm Beige
Rek. pris 349 kr
236 kr
230 krSänkt pris!

DIS 50 cm Beige
230 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorativ pappersstjärna i beigefärgat semitransparent papper som ger ett sprött och vackert intryck.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ pappersstjärna i beigefärgat semitransparent papper som ger ett sprött och vackert intryck.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-43 |
| Färg | Beige |
| Djup | 170 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Serie | Dis |
| Typ | Pappersstjärna |
| Vikt | 0,25 kg |
| Bredd | 500 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482059062 |

