Stjärna Star Trading Extra System Expo
Rek. pris 289 kr
279 kr
StartkabelStartkabel Star Trading System Expo 1,8 m
108 kr
Extra System Expo
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ropelight stjärna med 25 stycken klara lampor. Extra enhet.
System Expo-produkter utgör ett användarvänligt system av hög kvalitet. När du vill ha ett enkelt system för dekoration av hem och trädgård.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 484-40 |
| Färg | Transparent |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,39 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 60 mA |
| Höjd | 280 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | System Expo |
| Antal Ljuskällor | 36 st |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Vikt | 0,36 kg |
| Bredd | 280 mm |
| EAN-nr | 7391482484406 |


