Stjärna Star Trading Firework 120L Hängande
Rek. pris 199 kr
fr.139 kr
Se priset!
Välj variant

Firework 120L Hängande
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker hängande dekor med små LED-ljuskällor som ger en glittrande glans. Underbar dekoration för helger och fester. Dekorationen är 26 cm lång och har 120 LED-ljuskällor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker hängande dekor med små LED-ljuskällor som ger en glittrande glans. Underbar dekoration för helger och fester. Dekorationen är 26 cm lång och har 120 LED-ljuskällor.
Recensioner
Yvonne LVerifierad köpare
för 4 månader sedanMycket snygg både inifrån och från utsidan
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Silver, Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,6, 1,4 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 120 st |
| Höjd | 260 mm |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 260 mm |
| Djup | 260 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,1, 0,09 kg |
| Serie | Firework, Firework® |
| Ljustemperatur | 2393, 2600 K |
| Diameter | 26 cm |
| Ljusflöde | 44 lumen, 47 lumen |
| Dimbar | Nej |
